Wyjazdy zagraniczne dla firm

Profesjonalnie przygotowane wyjazdy zagraniczne dla firm

Organizacja firmowych wyjazdów zagranicznych to duże wyzwanie logistyczne oraz psychologiczne.

Wyjazdy zagraniczne dla firm
Motywacja i relaks w pięknej scenerii

Na jakość wykonywanej pracy składa się kilka czynników. Z pewnością jednym z głównych motywatorów jest wysokość zarobków. Jednak wraz z zachodzącymi w gospodarce zmianami i tworzeniem się „rynku pracownika”, zachęt finansowe okazują się nie być wystarczające.

Profesjonalizm

Profesjonalnie przygotowane wyjazdy zagraniczne dla firm

Równie istotna jest atmosfera w miejscu pracy. Jeśli relacje między pracownikami są napięte, przychodzą do pracy zniechęceni i zdemotywowani, co znacząco odbija się na wynikach firmy. Dobrym sposobem na podniesienie morale i motywacji zespołu jest zaproponowanie benefitów pozapłacowych, takich jak wycieczki i wyjazdy firmowe zagraniczne. Badania wskazują, że zespoły działają znacznie efektywniej, kiedy wiedzą, że firma oferuje im coś więcej niż zwykła pensja.

Wyjazdy zagraniczne dla firm to zarówno doskonałe narzędzie motywujące, jak i budujące więzi w zespole. Wzmacniają one stosunki interpersonalne i komunikację wewnątrz firmy. Co może bardziej łączyć ludzi niż wspólna zabawa i przygoda?

Organizacja

Jak organizujemy wyjazdy firmowe zagraniczne?

Organizacja firmowych wyjazdów zagranicznych to duże wyzwanie logistyczne oraz psychologiczne. Należy uzbroić się w wiele cierpliwości, dysponować rozbudowaną siatką kontaktów oraz posiadać doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć. Na szczęście na rynku są wyspecjalizowane firmy, które zorganizują wyjazdy zagraniczne dla firm. Jak to robimy w Adventure Planet?

  • Proponujemy miejsca docelowe Charakter i plan wyjazdu zalezą od jego celu. Bazując na naszym doświadczeniu, dobieramy miejsce podróży w taki sposób, aby wyjazd osiągnął założone cele. Chcesz wzmocnić więzi między pracownikami? Zaproponujemy wspinaczkę górską i wspólne zwiedzanie najodleglejszych zakątków świata. Chcesz wynagrodzić pracownikom wysiłek wkładany w osiągane rezultaty? Zabierzemy Was do eleganckiego hotelu na Karaibach czy wyspach Indonezji.
  • Załatwiamy niezbędne dokumenty Mając ustalone szczegóły wyjazdu, jesteśmy w stanie przygotować niezbędne dokumenty. W naszej gestii leżą kwestie prawne związane z podróżą, organizujemy bilety lotnicze. Pracowników instruujemy w kwestii paszportów i wiz.
  • Organizujemy każdy szczegół Organizujemy transport, miejsce zakwaterowania oraz atrakcje. Nie ma nic gorszego niż odwołane loty czy nieatrakcyjne miejsce zakwaterowania. Takie sytuacje mogą zniszczyć każdy wyjazd zagraniczny. Dlatego my współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Dopinamy wszystko na ostatni guzik. Zadowoleni klienci i tysiące przebytych kilometrów są niepodważalnym dowodem jakości naszych usług.
  • Planujemy pobyt Stworzymy plan pobytu, który zaangażuje, spełni postawione przed nim cele, a także pozostawi wspaniałe wspomnienia w głowach uczestników. Zaskakujemy uczestników mnogością atrakcji i tworzymy miłą atmosferę. Zespół nie tylko naładuje akumulatory, ale także wróci do pracy zmotywowany i z głową pełną świeżych pomysłów.
Jeśli chcesz zorganizować wyjazdy firmowe zagraniczne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana