Konferencje

Konferencje, szkolenia, targi branżowe

Kluczową kwestią w organizacji konferencji jest dopięcie najdrobniejszych szczegółów.

Profesjonalna organizacja szkoleń i konferencji

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie organizacji kongresów, imprez i wyjazdów dla firm, co w połączeniu z doskonałym rozeznaniem rynku i aktywną współpracą z setkami obiektów konferencyjnych, pozwala nam na przygotowanie imprezy zawsze spełniającej Państwa oczekiwania.

Konferencje

Konferencje

Kluczową kwestią w organizacji konferencji jest dopięcie najdrobniejszych szczegółów. Szkolenia oraz konferencje mają przebiegać w przyjaznych i bezstresowych okolicznościach. To jednak nie wystarczy, aby zostały zapamiętane i na długo zapadły w świadomości uczestników. Naszym zadaniem jest zapewnienie atrakcji towarzyszących.

Podejmując z nami współpracę w zakresie organizacji konferencji, narad, kongresów, nieoficjalnych spotkań, bankietów oraz szkoleń jesteście Państwo na prostej drodze do wyróżnienia się wśród konkurencji. Zadbamy o wszystkie wymagające czasu sprawy tak, aby Państwa pracownicy mogli w pełni skupić się na celach biznesowych.

Na sukces konferencji składa się znalezienie najdogodniejszego miejsca na organizację konferencji i szkoleń oraz zadbanie o dopięcie najdrobniejszych szczegółów tak, aby przebiegały one w przyjaznych i bezstresowych okolicznościach. To jednak nie wszystko, aby zapadły one głęboko i na długo w świadomości uczestników. Elementem uzupełniającym całość jest zapewnienie atrakcji towarzyszących.

Współpracując z nami w zakresie organizacji konferencji, kongresów, nieoficjalnych spotkań, szkoleń oraz bankietów możecie Państwo liczyć na organizację profesjonalnego wydarzenia. Zadbamy o wszystkie czasochłonne sprawy tak, aby nikt z Państwa firmy nie musiał zaprzątać sobie głowy tysiącami szczegółów i zostawać w pracy po godzinach…

Organizacja

Zakres działań obejmujących organizację konferencji

1. Znalezienie właściwego miejsca – dysponując szeroką bazą hoteli, pensjonatów, dworków, zamków, ośrodków szkoleniowo – konferencyjnych wybierzemy obiekt, który pod względem standardu, prestiżu i lokalizacji będzie Państwu odpowiadał.

2. Obsługa konferencji lub szkolenia – jej zakres tworzą m.in.:

na życzenie: stworzenie strony internetowej na potrzeby konkretnego projektu zaproszenia i pakiety informacyjne dla uczestników,

  • rejestracja uczestników,
  • branding,
  • przygotowanie materiałów konferencyjnych lub szkoleniowych,
  • transfer gości i ich zakwaterowanie,
  • obsługa techniczna,
  • catering,
  • na życzenie: pillow gifts,
  • koordynacja przygotowań i przebiegu spotkania.

3. Atrakcje towarzyszące – proponujemy autorskie scenariusze zabaw oraz imprez dziennych i wieczornych, będących urozmaiceniem i uświetnieniem całego projektu. Naszym i jednocześnie Państwa sukcesem jest to, że uczestnicy szkolenia lub konferencji będą mile wspominać zakończone spotkanie, mając w pamięci spokojny jego przebieg, owocne rezultaty, relaksujący i ekscytujący program zaplanowany na wolne chwile, wyśmienite jedzenie oraz komfortowy nocleg.

Nie trać nerwów, czasu i pieniędzy na organizację konferencji i szkoleń – Grupa Adventure Planet to agencja eventowa, która zrobi to za Ciebie! Zapewniamy miłą i profesjonalną organizację konferencji w Poznaniu , całym kraju jak i za granicą!

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana