Eventy dla firm, których nie można zapomnieć

Usługi z zakresu organizacji imprez
okolicznościowych i wydarzeń firmowych

Eventy firmowe

Oferujemy Państwu usługi z zakresu organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Promocje nowych produktów, koncerty, pokazy, imprezy tematyczne i wieczorne mamy opanowane do perfekcji. Każdy event jest dla nas inny i tak samo nietypowy, niepowtarzalny oraz nieszablonowy, jak dla naszych klientów. Dlatego też staramy się coraz bardziej udoskonalać i wzbogacać naszą ofertę eventów firmowych, o kolejne nietuzinkowe pomysły, które wywołają niesamowite wrażenia u uczestników. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

Nasze eventy dla firm przygotowujemy z myślą o spełnieniu niestandardowych wymagań. Wszystkie nasze działania mają na celu kreowanie wizerunku marki oraz zwrócenie uwagi na logo firmy tak, aby utkwiły one w pamięci grupy docelowej. Autorskie pomysły realizowane przez nas uatrakcyjniają wydarzenia i podkreślają ich rangę. Sprawiają, że nasze imprezy tematyczne jeszcze przez długi czas „odbijają się pozytywnym echem”.

Eventy firmowe

Eventy firmowe i imprezy tematyczne

W naszej ofercie znajduje się organizacja imprez tematycznych i okolicznościowych. Każdą z nich przygotowujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy otwarci na niestandardowe projekty. Autorskie pomysły realizowane przez nas uatrakcyjniają wydarzenia i podkreślają ich rangę. Naszą misją jest, aby jeszcze długi czas po wydarzeniu „odbijały się one pozytywnym echem” w całej branży.

Specjalizujemy się w organizacji imprez dla firm wszelkiego rodzaju i rozmiaru, od kameralnych, kilkuosobowych spotkań wieczorowych, po kilkutysięczne pikniki. Rangę naszych eventów podkreślają zaproszeni goście – znane osobistości ze świata show biznesu.

Adventure Planet

Grupa Adventure Planet- agencja eventowa, która rozumie Twoje potrzeby!

Specjalizujemy się w organizacji imprez wszelkiego rodzaju i rozmiaru, od kameralnych, kilkuosobowych spotkań, po kilkutysięczne pikniki. Dzięki temu umiemy dopasować charakter imprezy do jej wielkości, zadowalając przy tym zarówno uczestników imprez oraz naszych zleceniodawców.

Organizacja naszych eventów firmowych skupiona jest w rękach profesjonalistów, tak aby przebiegały one zgodnie z ustalonym scenariuszem obfitującym w emocje, liczne atrakcje i animacje. Niezapomnianego smaku imprezom firmowym dodają specjalnie zaproszone, zgodnie z Państwa preferencjami, znane postaci ze świata showbiznesu. Takie działanie to strzał w dziesiątkę. Pozwoli przyciągnąć rzeszę potencjalnych klientów oraz podniesie morale pracowników. Będzie idealnym podziękowaniem dla Nich za wzajemną współpracę i zaangażowanie, poczują się zapewne w pełni docenieni.

Eventy firmowe

Eventy firmowe w Poznaniu

Eventy stanowią doskonałe działanie marketingowe, pozwalające zaistnieć Twojej firmie na terenie miasta Poznania lub w innym, lokalnym środowisku. Eventy dla firm to świetna okazja, aby poznać swoich współpracowników od zupełnie innej strony – w końcu nie samą pracą człowiek żyje. Tym samym takie wydarzenie to szansa, aby w Tobie jako pracodawcy, dostrzeżono osobę z dystansem do siebie i taką, która umie się także dobrze bawić. Jeśli poszukujesz doskonałej formy promocji – skontaktuj się z nami! Agencja eventowa Grupa Adventure Planet zapewnia niebanalną koncepcję eventu i oryginalny scenariusz, który może zadowolić Twoich potencjalnych klientów, jak i pracowników. Zaufaj nam, a przygotujemy projekt imprezy, który będzie Ci w pełni odpowiadał i satysfakcjonował Cię, pod kątem rezultatów wizerunkowych i marketingowych zarządzanej przez Ciebie firmy.

Eventy firmowe to nie jedyna forma integracji i zabawy, jaką się zajmujemy. Sprawdź również naszą ofertę imprez team buildingowych dla firm. Zobacz również przykładowe zdjęcia z naszych eventów dla firm, imprez tematycznych i wieczorowych.

Nasze przykładowe eventy firmowe

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana