Incentive Travel

Imprezy motywacyjne i wyjazdy incentive złotym środkiem!

Podróże incentive - najlepsza oferta na rynku

Kluczem do sukcesu firmy jest odpowiednia motywacja pracowników do podejmowania działań na rzecz wspólnego sukcesu. Świeży i energetyczny zespół to wulkan kreatywności, który sprzyja rozwojowi firmy. Wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w organizacji imprez firmowych w postaci wyjazdów incentive travel, zapewniają uczestnikom niezapomniane wrażenia. Mamy wiele pomysłów – nasze wyjazdy incentive dla firm to nie tylko przeżycia, ale także aktywności, pozwalające na przełamanie słabości oraz zdobycie nowych umiejętności. Wyjazdy motywacyjne dla pracowników, których organizacją od lat zajmują się specjaliści z Grupy Adventure Planet, to cenny element strategii nagradzania pracowników, który skutkuje zacieśnieniem pozytywnych relacji.

W zależności od preferencji Klienta organizujemy firmowe wyjazdy motywacyjne dla pracowników o charakterze od wypoczynkowego poprzez turystyczny po sportowy. Proponujemy m.in.: trekking, nurkowanie, żeglarstwo, windsurfing, paragliding, katamarany, kajaki, jeździectwo, wspinaczkę, narciarstwo, snowboarding, rajdy i przejazdy motocyklami, quadami, rowerami, jak również samochodami terenowymi. Organizacja wyjazdów firmowych to nasza pasja, dzięki czemu zyskujesz pewność, że podróże incentive, które planujemy, stanowią najprawdopodobniej najlepszą ofertę na rynku.

Korzyści

Korzyści związane z organizacją wyjazdów firmowych

Dla skutecznego motywowania pracowników, budowania i utrzymywania relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi nagrody pieniężne, bądź rzeczowe nie są już wystarczające. Współcześnie większość pracodawców decyduje się na korzystanie z programów wynagrodzeń, które motywują pracownika i skutecznie zachęcają go do pozostania w firmie. Jednym z najpopularniejszych składowych tego typu programów są imprezy motywacyjne, które stanowią jednocześnie element działań marketingowych firmy.

Imprezy

Imprezy motywacyjne – nowoczesna forma szkoleń

Nowoczesnym i efektywnym sposobem osiągnięcia sukcesu są wyjazdy incentive. Wyjazdy tego typu dostarczają niezapomnianych wrażeń. Szkolenia lub konferencje przeplatane bogatym programem turystycznym umożliwiają poznawanie odmiennych kultur, egzotycznej przyrody oraz dostarczają chwil relaksu w odległych zakątkach naszej Ziemi. Liczne atrakcje wraz ze sporą dawką sportu i rekreacji pozwalają na zacieśnienie więzi wśród uczestników oraz na sprawdzenie własnych możliwości w niecodziennych okolicznościach. Najistotniejszy cel zostaje osiągnięty – akumulatory naładowane!

Podróże incentive

Podróże incentive. Wyjazdy motywacyjne dla pracowników

Branża podróży, wyjazdy incentive jest obecnie w rozkwicie. Skuteczność tego typu wyjazdów potwierdzają przedsiębiorcy z całego świata. Już nie tylko największe korporacje inwestują w imprezy motywacyjne, trend coraz bardziej przebija się w Europie Środkowo-Wschodniej. Z jakimi zaletami wiążą się wyjazdy incentive?

  • Skupienia się na celu – morale i efektywność są o wiele wyższe, kiedy wiadomo, że na końcu drogi czeka wspaniała nagroda.
  • Niezapomniane przeżycia – pracownicy zapomną bonusy pieniężne i rzeczowe. Wspomnienia z podróży zostaną w pamięci na zawsze. Personel to najlepsi adwokaci marki, zadbaj o ich zadowolenie. Przeżycia i historie z podróży będą roznosiły się po biurze, kreując pozytywny, wewnętrzny PR. Wyjazdy incentive dla firm to skuteczny element strategii marketingowej.
  • Lojalność wobec pracodawcy – poczucie docenienia za wykonywaną pracę skutkuje nie tylko zwiększeniem zaangażowania i wzrostem zysków firmy, ale także pozwala zatrzymać najlepszych pracowników w zespole. Co może łączyć bardziej niż wspomnienia na całe życie? Ponadto organizacja wyjazdów firmowych z pewnością przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności Twojej firmy dla potencjalnych pracowników. Według analiz, przeprowadzanych przed firmy z różnych branż, uczestnicy incentive travel deklarują większe przywiązanie do pracodawcy i rzadziej odchodzą z pracy.
  • Program dopasowany do budżetu – incentive wyjazdy, które mogą być zarówno weekendową przygodą, jak i dłuższą podróżą. Różne rodzaje wyjazdów będą trafiały w gusta różnych osób oraz będą nagradzać różne osiągnięcia. Podróże incentive dopasowujemy do Twojego budżetu.
Incentive travel

Incentive travel dla pracowników firm

Wyjazdy incentive dla firm – profesjonalna organizacja wyjazdów firmowych Zagraniczne wyjazdy motywacyjne dla pracowników i integracje to nasza specjalność. Dzięki kreatywności oraz wiedzy naszego zespołu touroperatorskiego jesteśmy w stanie zaproponować nietuzinkowe i niebanalne podróże incentive, spełniające potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Różnorodność naszych pomysłów sprawia, że wyjazdy incentive dla firm dostarcza niezapomnianych wrażeń, będąc jednocześnie jedynym w swoim rodzaju.

Wyjazdy incentive

Wyjazdy incentive – poczuj przedsmak wyprawy

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą organizowane przez nas wyjazdy incentive dla firm oraz do przeczytania artykułów o incentive travel naszej firmy:

  • Peru – incentive travel u podnóża Andów.
  • Nepal – zapierająca dech w piersiach wysokogórska sceneria dla entuzjastów alpinizmu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak organizujemy wyjazdy incentive dla firm, to zachęcamy do odwiedzenia podstrony wyjazdy zagraniczne dla firm.

Incentive wyjazdy

Incentive wyjazdy dopasowane do każdego klienta

Nowoczesnym i efektywnym sposobem osiągnięcia sukcesu są wyjazdy incentive. Wyjazdy tego typu dostarczają niezapomnianych wrażeń. Szkolenia lub konferencje przeplatane bogatym programem turystycznym umożliwiają poznawanie odmiennych kultur, egzotycznej przyrody oraz dostarczają chwil relaksu w odległych zakątkach naszej Ziemi. Liczne atrakcje wraz ze sporą dawką sportu i rekreacji pozwalają na zacieśnienie więzi wśród uczestników oraz na sprawdzenie własnych możliwości w niecodziennych okolicznościach. Najistotniejszy cel zostaje osiągnięty – akumulatory naładowane!

Wyjazdy firmowe

Organizacja wyjazdów firmowych – zaufaj profesjonalistom!

Grupa Adventure Planet od lat z sukcesami organizuje dla swoich Klientów wyjazdy firmowe incentive travel. Cechuje nas profesjonalizm i perfekcjonizm. Uważnie wsłuchujemy się w życzenia Klienta podczas przygotowywania programu wyjazdu i dogrywania jego detali. Trzymamy rękę na pulsie w trakcie realizacji podróży, a po powrocie do kraju nadal pozostajemy w kontakcie. Nie trzeba się o nic martwić, wszystko zapinamy na ostatni guzik. Podróże incentive (wyjazdy motywacyjne i integracyjne) mają na celu spotęgowanie potencjału pracowników firmy i zaspokojenie ich turystycznych ambicji. W Adventure Planet motywujemy, podróżujemy i dobrze się bawimy! Zapraszamy do kontaktu! Więcej informacji o organizacji wyjazdów firmowych, znajduje się na podstronie Wycieczki i wyjazdy firmowe.

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana