USA - Południowy Wschód

USA - Południowy Wschód

USA - Południowy Wschód

Nasza wyprawa muzycznym szlakiem od Nashville, poprzez Memphis, Nowy Orlean do Miami odbyła się w grudniu 2017 roku… Wyjazd dostarczył bardzo dużo pozytywnych emocji i wspominany będzie przez uczestników przez dłuuuugi okres czasu.

Niemalże każdego dnia do późnych godzin nocnych braliśmy udział w koncertach country, jazzu lub bluesa. W Nashville, kolebce muzyki country, udało nam wcielić się w skórę rasowych cowboys and cowgirls. Destylarnia whisky Jack Danniel’s poznana „wizualnie i smakowo” pozwoliłą na nabranie dystansu do życia codziennego. Kolejne „must to see” to miejsca najbardziej krwawych bitw WOJNY PÓŁNOC – POŁUDNIE, słynne Studio B – studio nagraniowe w którym nagrywali Elvis Presley, Roy Orbison czy Dolly Parton”. Memphis ze swoim legendarnym Graceland oraz miejscem spoczynku Elvisa Presleya… tylko upewnił nas, że Elvis wciąż żyje… Oczywiście nie odbyło się bez wizyty w SUN STUDIO – miejscu nagrania pierwszego hitu króla.

Nowy Orlean ze swoim French Quarter przerósł nasze oczekiwania. Na szczególną uwagę zasługuje również rejs statkiem parowym po rzece MISSISSIPPI, wizyta na bagnach Honey Island Swamp oraz zapoznanie się z dawnym życiem niewolników na plantacjach południowej części USA.

Na koniec kilkudniowy odpoczynek w krainie słońca – Miami z wizytą na Key West… całość jeszcze połączona z przygodą w Chicago. Po takim wyjeździe nabiera się ochoty na kolejne plany szalonych wyjazdów w NOWYM SEZONIE.

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana