Kuba

Kuba

Kuba

KUBA: MUZYKA, RUM, CYGARA I CHE GUEVARA!

Poszukujesz atrakcyjnego kierunku na incentive travel, czyli podróż nagrodową czy motywacyjną? Masz wrażenie, że byłeś już wszędzie i widziałeś wszystko? W tej sytuacji pozwól nam zaproponować Tobie niebanalny kierunek! Naszą rekomendacją na zagraniczny wyjazd incentive jest Kuba. Zobacz koniecznie fotorelację ze zorganizowanego przez Grupę Adventure Planet wyjazdu firmowego na tę niezwykle gorącą, kolorową i roztańczoną wyspę Morza Karaibskiego.

Kuba oferuje uczestnikom incentive travel nie tylko odpoczynek na rajskich, tropikalnych plażach
i kąpiele słoneczne w lazurowych wodach okalających wyspę, ale przede wszystkim proponuje bogatą historię i socjalistyczny charakter. Mieszanka tych walorów powoduje, że kraj wygląda jakby czas się w nim zatrzymał w latach 50 tych. Ponadto serdeczni, gościnni i pełni temperamentu mieszkańcy wyspy ochoczo zapraszają odwiedzających do wspólnej zabawy. Podróż incentive na Kubę z Grupą Adventure Planet to bukiet możliwości również dla miłośników aktywnego wypoczynku. Polecamy nurkowanie i surfing w jego różnych odmianach. U wybrzeży wyspy wody są przejrzyste, błękitne i pełne bogatego życia morskiego. Znajdują się tutaj wspaniałe rafy koralowe, zaś przy niewielkiej wysepce Isla de Juventud – podwodny park Punta France.

Jeśli jesteś wymagającym klientem na wyjazdy incentive, to trafiłeś pod właściwy adres! Spełnimy Twoje oczekiwania! Podążaj z nami zbaczając z utartego szlaku, bo tylko tam kryje się to, co najlepsze! Pójdziemy potańczyć do miejsc, które przyciągają nie turystów lecz Kubańczyków. Spróbujemy lokalnej kuchni w mniej popularnych, prywatnych (a nie należących do państwa) restauracjach. Będziemy raczyć się legendarnym kubańskim daiquiri. Odwiedzimy lokalną fabrykę cygar. Wyruszymy na podbój Hawany amerykańskimi krążownikami szos z lat 50-tych i osobiście wypróbujemy moc ich wiecznie młodych silników. Zabierzemy Cię tam, skąd rozciąga się najznakomitsza panorama Hawany. Zapewnimy hotel, który będzie odpowiadał wymaganiom grupy incentive.

Incentive travel, Kraiby, Kuba.

Bez wątpienia zagraniczny wyjazd incentive na Karaiby z Kubą w roli głównej jest fascynującym przeżyciem! Przygotowany specjalnie na Twoje potrzeby przez naszych pasjonatów dalekich podróży incentive będzie na zawsze zapamiętanym przez uczestników! Wyjazd nagrodowy na Kubę to podróż w czasie do miejsc, w których przeszłość żyje wciąż w teraźniejszości. To wyjazd pełen żywej historii, wspaniałej muzyki, karaibskiego luzu i najpiękniejszych odcieni lazuru morza.

W Adventure Planet każdy Klient jest wyjątkowy, więc nie działamy szablonowo. Projektujemy każdy wyjazd firmowy zagraniczny i krajowy od zera, dostosowując do założeń Klienta. Sami tworzymy scenariusze i wybieramy atrakcje, które wpierw dokładnie sprawdzamy, upewniając się, że to co oferujemy jest najwyższej jakości. Bo jakość naszych usług inventive travel jest najważniejsza! Wychodzimy z założenia, że tego typu podróże są potrzebne firmom, ponieważ wpływają pozytywnie na relacje biznesowe i wzmacniają interpersonalne więzi z klientami, czy też między pracownikami. Organizujemy wyjazdy firmowe zagraniczne i krajowe dla kilku i kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu osób.

Teraz Twój ruch! Pozwól nam stworzyć wyjątkowy scenariusz na następny wyjazd incentive Twojej firmy. Czekamy właśnie na Ciebie. Jeśli pozwolisz, będziemy Twoim partnerem!

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana