Szkocja

Szkocja

Szkocja

Tym razem mamy dla Was coś mocnego – dosłownie i w przenośni. Wyjazd incentive do jedynego na świecie kraju, gdzie noszenie kraciastych spódnic przez panów jest oznaką prawdziwego męstwa, a picie najlepszego mocnego trunku jakim jest whisky uważa się za sztukę. Jeśli szukasz bliskiego miejsca na niezapomniany wyjazd motywacyjny zarówno dla damskiej jak i męskiej części Twojej załogi, to zapraszamy do Szkocji – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Szkocja to kraj, który oferuje całą gamę atrakcji idealnie dopasowanych do wyjazdów firmowych. Chcesz kupić kilt z prawdziwego zdarzenia? Nie dość, że pokażemy Ci, gdzie to zrobić, to jeszcze wszyscy je założymy – bo incentive travel ze szczyptą humoru jest tym, czego oczekujesz. Chcesz zwiedzić Edynburg, a także przenieść się w średniowieczny świat rycerzy i monarchii brytyjskiej? Nie ma najmniejszego problemu. Zamek w Edynburgu położny na wzgórzu w centrum miasta i królewski jacht czekają, aby pokazać Ci swoje tajemnice. Chcesz spróbować najwyśmienitszego trunku świata? Zapraszamy na degustację whisky, która połączona będzie z kolacją skomponowaną z tradycyjnych szkockich dań. Chcesz zobaczyć na własne oczy miejsce słynnej Bitwy pod Stirling, o której opowiada film „Waleczne serce”? Odwiedź z nami Zamek Stirling, który był świadkiem długotrwałych walk Szkocji o niepodległość. Czymże byłby zagraniczny wyjazd bez nutki legendy w tle? Co powiecie na rejs po jeziorze Loch Ness, które jest domem najsłynniejszego potwora wszechczasów? Jeśli będziecie uważnie się przyglądać, to może go dojrzycie. Naszą podróż nagrodową zakończymy zwiedzaniem tajemniczej Kaplicy Rosslyna, na której Dan Brown oparł swojej słynne dzieło „Kod Leonarda da Vinci”. Kto wie, może to właśnie Wam uda się rozszyfrować symbole templariuszy, odnaleźć św. Graala i wrócić z fortuną do domu.

Tajemniczy, jest słowem, które w każdym calu opisuje organizowany przez nas, zagraniczny wyjazd motywacyjny do Szkocji. Legendy, mity i historyczne fakty, to znaki rozpoznawcze ojczyzny whisky. Zapraszamy do wzięcia udziału w jedynej w swoim rodzaju podróży incentive. Zapewniamy, że nie będziesz zawiedziony.

Zwiedzaj, ten owiany legendą kraj, z nami – GRUPĄ ADVENTURE PLANET!

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana