Portugalia

Portugalia

Portugalia

Zapraszamy na wyjazdy firmowe zagraniczne do Portugalii! Jesteście ciekawi jak wyglądają podróże incentive? Jesteśmy przekonani, że po przeczytaniu tego opisu skusicie się na wyjazd właśnie do Portugalii! W końcu niecodziennie można odwiedzić kraj, który należy do czołowych producentów wina, oliwek oraz korka! Daje to odpowiednio 8%, 5% i 50% produkcji światowej, z uwagi na to, że lasy korkowe zajmują aż 600 000 ha powierzchni tego kraju!

Podczas incentive travel, w programie zwiedzania Portugalii, położonej nad Oceanem Atlantyckim, znajdziecie m.in. Lizbonę, Porto, czy Algarve. Lizbona jest stolicą Portugalii i zarazem największym miastem w kraju. Szczególnie to miasto polecamy na Wasz incentive travel, ponieważ jest uznawane za kulturalne centrum państwa oraz jest malowniczo położone nad rzeką Tag.
W Lizbonie warto przespacerować się najstarszą dzielnicą „Alfama”, która stanowi pajęczynę krętych i wąskich uliczek. Wyjazdy firmowe zagraniczne w Lizbonie nie mogą odbyć się bez wizyty w dzielnicy Santa Maria de Belém, gdzie z pewnością trzeba zobaczyć wieżę Belém oraz klasztor Hieronimitów. Takie podróże incentive można nazwać tropem miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO!

A jak wyglądają podróże incentive do Porto, czyli do dawnej stolicy Portugalii? Otóż Porto jest niczym sklep ze słodyczami. Warto je konsumować dogłębnie od środka i jednocześnie trudno oprzeć się urodzie niezliczonej liczbie kamieniczek zlokalizowanych na wzgórzach. Kolorowe fasady, blue azulejos, przepiękne mosty, pyszna kawa, wyborne ciasteczka pasteis de nata oraz wyśmienite porto.. tego wszystkiego doświadczycie i spróbujecie podczas incentive travel w Porto!

Zobacz również inne nasze wyjazdy firmowe zagraniczne.

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana