O nas

Grupa Adventure Planet

Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętych imprez firmowych.
Nasza firma eventowa jest jednym z liderów w branży

Kim jesteśmy

Nowoczesną i profesjonalną firmą działającą w branży MICE (meetings, incentives, confereces and events). Dążymy do przekraczania oczekiwań klientów, oferując najwyższej jakości usługi eventowe oparte na kreatywności, profesjonalizmie i elastyczności.

Nasza misja

Misją naszej agencji jest tworzenie niepowtarzalnych doświadczeń poprzez innowacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb podejście do organizacji wydarzeń. 

Czym się zajmujemy

Grupa Adventure Planet

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Nowoczesną i profesjonalną firmą działającą w branży MICE (meetings, incentives, confereces and events). Posiadamy w swoim zespole ludzi młodych, prężnych, pomysłowych, a przede wszystkim specjalistów i pasjonatów z branży turystycznej.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu i organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń firmowych oraz turystyki biznesowej. Należą do nich: spotkania, konferencje, kongresy i sympozja, imprezy motywacyjneimprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, eventy oraz wydarzenia specjalne, imprezy tematyczne, prezentacje marketingowe, wyjazdy incentive i programy lojalnościowe.

Sukces

Co jest podstawą naszego sukcesu?

Kreatywność, elastyczność, niestandardowe pomysły, szczegółowe planowanie, profesjonalna organizacja, rady ekspertów, przyjazna obsługa a przede wszystkim pasja, z którą podchodzimy do realizacji projektów.

Stawiamy na kreatywność, innowacje i dbałość o każdy detal, aby nasze wydarzenia wyróżniały się doskonałością. Elastyczność w dostosowywaniu się do unikalnych potrzeb klientów oraz doświadczony zespół specjalistów to kluczowe elementy, które sprawiają, że nasze projekty są nie tylko udane, ale także przekraczają oczekiwania. Nasza agencja to nie tylko organizacja eventów, to tworzenie niepowtarzalnych doświadczeń, które pozostawiają trwałe wrażenie i zawsze zapadają w pamięć.

Profesjonalizm

Na czym oparty jest nasz profesjonalizm?

Bardzo dobre poznanie potrzeb klienta. Na bazie informacji oraz naszego doświadczenia tworzona jest kompleksowa oferta dostosowana do potrzeb. Realizacja musi przebiec perfekcyjnie i dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Dokumenty

Dokumenty i licencje

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Polisa potwierdzającej zawarcie turystycznej gwarancji ubezpieczeniowej z SIGNAL IDUNA POLSKA Tu S.A.

Wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

Dlaczego my ?

Grupa Adventure Planet to agencja eventowa z Poznania. Specjalizujemy się w organizacji szeroko pojętych imprez firmowych. Nasza firma eventowa jest jednym z liderów w branży. Co nas charakteryzuje?

Kompleksowość i przejrzystość przygotowanej przez nas agendy eventu.

Doświadczenie w organizacji eventów. Zorganizowaliśmy wiele imprez firmowych, zmotywowaliśmy, zintegrowaliśmy pracowników firm z różnych branż. Wszystkim zapewniliśmy świetną zabawę obfitującą w liczne atrakcje

Jako touroperator imprez biznesowych podsuwamy pomysły, podpowiadamy, doradzamy. Nie masz pomysłu na scenariusz wydarzenia? Zainspirujemy Cię!

Łączymy siły i mobilizujemy się, aby dotrzymać ustalonych terminów. Najważniejszym czynnikiem udanej imprezy jest profesjonalna organizacja. Według naszej wizji nie istnieje ona bez właściwego zarządzania terminami.

Nasza firma eventowa zrzesza wyłącznie profesjonalistów, którzy do organizacji imprez firmowych podchodzą z zaangażowaniem.

Aplanet w liczbach

Nasza agencja to dynamiczny gracz na rynku, a jej rozwój można uchwycić w liczbach.  Prezentujemy kilka kluczowych danych, które świadczą o naszym zaangażowaniu, doświadczeniu i profesjonalizmie.

1
lata
działalności
1
IMPREZ INTEGRACYJNYCH
1
EVENTÓW
100
WYJAZDÓW INCENTIVE

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana