Usługi MICE

Zaplanuj z nami imprezę roku !

„Nasza agencja to nie tylko organizacja eventów, to tworzenie niepowtarzalnych doświadczeń, które pozostawiają trwałe wrażenie i zawsze zapadają w pamięć”

Usługi MICE

Chcesz wynagrodzić swoim pracownikom wysiłek jaki wkładają w osiągane przez firmę sukcesy? Podkreślić, że są największym aktywem przedsiębiorstwa? Zmotywować ich do dalszej pracy?

INCENTIVE TRAVEL

Nasze wyjazdy incentive dla firm to nie tylko przeżycia, ale także aktywności, pozwalające na przełamanie słabości oraz zdobycie nowych umiejętności.

TEAM BUILDING

Podstawą dobrze działającego zespołu jest wzajemne zaufanie. Dobrze zintegrowany zespół może zdziałać cuda oraz wykorzystać wiele nowych możliwości.

EVENTY DLA FIRM

Oferujemy usługi z zakresu organizacji imprez okolicznościowych i wydarzeń firmowych. Promocje produktów, koncerty, pokazy, imprezy tematyczne mamy opanowane do perfekcji.

TURYSTYKA PRZYJAZDOWA

Grupa Adventure Planet jest polskim touroperatorem oraz organizatorem wyjazdów turystycznych w Polsce (tzw. turystyka przyjazdowa).

ORGANIZACJA KONFERENCJI

Zapewniamy kompleksową organizację profesjonalnych konferencji, które spełniają najwyższe standardy jakości. Doświadczony zespół i innowacyjne rozwiązania gwarantują udane wydarzenie

EVENTY ONLINE

Organizujemy konferencje, webinaria, szkolenia oraz koncerty, zapewniając wysoką jakość obsługi i innowacyjne podejście do organizacji zdalnych spotkań.

Grupa Adventure Planet

Motywacja

Imprezy motywacyjne

Chcesz wynagrodzić swoim pracownikom wysiłek jaki wkładają w osiągane przez firmę sukcesy? Podkreślić, że są największym aktywem przedsiębiorstwa? Zmotywować ich do dalszej pracy?

Grupa Adventure Planet to touroperator zajmujący się przygotowaniem i realizacją imprez motywacyjnych, wyjazdów incentive, organizacją konferencji i szkoleń oraz wycieczek dla firm zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Specjalizujemy się również w organizacji wydarzeń firmowych działając w charakterze kreatywnej agencji eventowej.

Dzięki naszej pasji do podróży, wiedzy o świecie, doświadczeniu i entuzjazmowi pomogliśmy w motywacji wielu firmom. Team Adventure Planet składa się z kreatywnych osób, które zaplanują wyjazd w sposób, który pozostawi wspaniałe wspomnienia na długie lata.

Wychodzimy z założenia, że zmotywowani pracownicy to efektywni pracownicy. Z naszych wyjazdów personel wraca zadowolony i gotowy do ciężkiej pracy, aby zdobywać kolejnych klientów i podbijać nowe rynki!

Dodatkowe informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie „O nas”.
Wyjazdy

Organizacja wyjazdów firmowych

Zajmujemy się organizacją profesjonalnych „skrojonych na miarę” imprez firmowych tak, aby rezultaty przerastały oczekiwania naszych klientów.

Zagraniczne wyjazdy firmowe Adventure Planet to niepowtarzalna okazja odwiedzenia najdalszych zakątków świata. Program wyjazdu zapewni atrakcje oraz atmosferę jakiej nie można doświadczyć podróżując jako zwykły turysta. Podróże oraz wspólne wyjazdy firmowe pobudzają kreatywność i uwalniają nieszablonowe myślenie. Dają to czego nie jesteś w stanie osiągnąć poprzez nudne i żmudne szkolenia czy wyjazdy bez przemyślanego programu.

Zadbamy o każdy szczegół wyjazdu – imprezy przygotowujemy z największą starannością. Nie masz pomysłu na miejsce i motyw przewodni wyjazdu? Zwiedziliśmy prawie cały świat, mamy wiele pomysłów na niesamowitą imprezę motywacyjną.

Incentive

Wyjazdy incentive

Pomagamy zrozumieć i zmotywować tych, którzy stanowią firmę i jej otoczenie: pracowników, partnerów handlowych i klientów. Nasze imprezy motywacyjne ekscytują, energetyzują i jednocześnie motywują do efektywności, lojalności oraz wspólnego sukcesu.

Organizujemy eventy i imprezy dla firm o różnej tematyce. Energia, która naładuje baterie każdego uczestnika takiej imprezy, wystarczy potem na wiele miesięcy wydajnej pracy. Biorąc udział w wyjazdach integracyjnych motywujemy swoich pracowników do tego, by poczuli się integralną częścią przedsiębiorstwa i chcieli wspólnie pracować nad jego rozwojem.

Na zachodzie wyjazdy incentive są jedną z najpopularniejszych form motywacji oraz często używanym narzędziem budującym relację. Wyjazdy te, mają zarówno cele rekreacyjne, jak i biznesowe. Zmiana otoczenia, wyzwala motywujące bodźce i pozwala pracownikom podładować baterię. W klimacie dobrej zabawy i niezwykłych przygód, łatwiej jest nawiązywać kontakty biznesowe i budować grunt pod przyszłe kontrakty.

Incentive

Incentive dla firm

Organizujemy wycieczki dla firm, zarówno dla małych, jak i tych większych.

Współpracę rozpoczynamy od analizy potrzeb firmy. Na podstawie uzyskanych informacji, rozważamy różne propozycje destynacji i tworzymy wstępny program wydarzenia. Uwzględniamy najbardziej wyszukane potrzeby, nie boimy się nietypowych zleceń. Potrafimy nie tylko zorganizować niepowtarzalny wyjazd, ale także zdobyć bilety na mecz Ligi Mistrzów czy inną prestiżową imprezę sportową.

Doradzamy, planujemy, organizujemy i motywujemy! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia strony Wyjazdy Incentive.

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana