Kazachstan

Kazachstan

Kazachstan

Szukasz niebanalnego miejsca na wyjazd incentive? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie niebanalną propozycję. Podróż motywacyjna do krainy nieskończonych stepów, stad dzikich koni, wyśmienitych potraw oraz wybitnie skrajnych temperatur. Kazachstan to kraj, który do zaoferowania ma dosłownie wszystko. Jego ogromna, ponad 8 razy większa od Polski powierzchnia daje cały wachlarz możliwości na organizację niezapomnianego wyjazdu nagrodowego.

Dlaczego? Kazachstan to kraj fascynujących kontrastów… Łączy jeden z najwyższych łańcuchów górskich na świecie (Tienshan) i najrozleglejszy obszar depresyjny w Azji i Europie (Nizina Nadkaspijska). To właśnie w Kazachstanie znajduje się największe jezioro na świecie (Morze Kaspijskie) i jedyny, tak duży kraj na naszej planecie bez dostępu do morza. Pikanterii, tej wybuchowej mieszance, dodaje zestawienie iście tropikalnego klimatu z minusowymi temperaturami rodem z Arktyki. Zapewniamy, że zagraniczny wyjazd motywacyjny do krainy różnorodności jest tym, czego szukasz. Podczas podróży incentive spotkamy się z berkutchi – łapaczami orłów, którzy trenują je w celach łowieckich, przenocujemy w tradycyjnych kazachskich jurtach, które zaskakują swoim funkcjonalnością, zdegustujemy lokalnych przysmaków oraz spróbujemy napojów, takich jak: mleko końskie czy wielbłądzie. Wybierzemy się na trekking górski, podczas którego aparat fotograficzny okaże się obowiązkowym wyposażeniem turysty. To, z czego będziemy najbardziej dumni podczas podróży motywacyjnej do Kazachstanu, to fakt, że udało się nam pokonać niebezpieczne bezdroża podczas rajdu samochodami terenowymi po kanionach. Kanion Szaryński, czyli młodszy brat Wielkiego Kanionu Kolorado, to doskonałe miejsce na incentive travel. Niezwykłe kształty piaskowych ostańców zapadną w pamięć każdemu, kto zobaczy to niezwykle miejsce. Na deser wyjazdu firmowego zostawiliśmy prawdziwy unikat. Jest nim lazurowe jezioro Kaindy z podwodnym lasem, którego wody są rajem dla pasjonatów nurkowania.

Emocje. To dla nas słowo klucz podczas organizacji incentive travel. Liczysz się tylko Ty i Twoje przeżycia, których doświadczysz podczas podróży incentive. Każdy wyjazd jest inny i dopasowany do potrzeb Twoich i Twojej firmy. My, GRUPA ADVENTURE PLANET nie sprzedajemy gotowych ofert, my je tworzymy. Od zera. Od pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych przez realizację, aż do bezpiecznego powrotu do domu. To właśnie z tego względu wybraliśmy Kazachstan i gwarantujemy, że jeśli wybierzesz się z nami na wyjazd zagraniczny do tego miejsca, to będziesz chciał tam wrócić. Dzikość przyrody i adrenalina, niezwykłe smaki i gościnność mieszkańców oraz rozległe równiny… Takich widoków nie uświadczysz w żadnym zakątku Europy! Powyższe powody zdecydowanie przekonują, że firmowy wyjazd do Kazachstanu, to strzał w 10-tkę! Incentive travel do Kazachstanu, który oferuje GRUPA ADVENTURE PLANET, to barwny kalejdoskop emocji. Przekonaj się i Ty.

Niemożliwe nie istnieje. Nie z nami.

Wyślij do nas zapytanie

Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.
Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę !

Wyślij zapytanie

Wiadomość została wysłana